Vedení účetnictví a daňové evidence

Účetnictví nebo daňová evidence jsou nezbytnou a často zatěžující součástí života každého podnikatele. Účelem je nejenom splnění zákonných požadavků, účetnictví musí zároveň smysluplně sloužit potřebám klienta.

Nabízíme komplexní řešení Vašeho účetnictví, daní a personálních záležitostí, abyste se mohli zcela věnovat svému oboru podnikání a neztráceli čas nebo riskovali postih ze strany úřadů. Samozřejmostí je individuální přístup ke klientovi, profesní pojištění, odbornost, mlčenlivost a spolehlivost.

Zcela podporujeme elektronickou komunikaci s klientem včetně předávání dokladů a exportu faktur tak, aby byl šetřen čas váš i náš, ale také životní prostředí. Není samozřejmě problém domluvit se i na osobním předávání dokladů.

Váš čas (i peníze) šetříme také tím, že Vás odborně zastoupíme před státními institucemi na základě plné moci. Nemusíte tedy hlídat poštovní či datovou schránku, veškerou komunikaci s finančním úřadem a dalšími (domluvenými) institucemi provádíme za vás, ať už se jedná o pravidelné podávání přiznání k DPH nebo vyzvedávání zpráv od finančního úřadu. Nic nám neuteče.

Konec trávení vašeho času vyplňováním platebních příkazů k úhradě pro banku. Po zaúčtování vašich dokladů vám jednoduše vytvoříme export s doposud neuhrazenými fakturami a se zákonnými daňovými povinnostmi. Ten si pouze nahrajete do svého elektronického bankovnictví a jedním kliknutím myši jej potvrdíte.