O nás

Naše služby Vám nabízíme především v Hradci Králové, Praze, Chlumci nad Cidlinou a okolí. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů různých oborů i velikostí, od začínajících firem po zavedené společnosti.

Neustále na sobě pracujeme a pravidelně se účastníme odborných školení a seminářů, pořádaných Komorou daňových poradců České republiky i dalšími kapacitami v oboru.

Zkušenosti celého týmu se opírají především o dlouhodobé znalosti daňové poradkyně Ing. Jany Hodačové, členky Komory daňových poradců České republiky.

Ing. Jana Hodačová

Po střední škole ekonomické jsem na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze vystudovala obor Podnikání a administrativa, ve kterém jsem v roce 2012 úspěšně obhájila závěrečnou práci se zaměřením na účetnictví a daňové poradenství.

V oboru daní a účetnictví se pohybuji již více než 15 let. Tehdy jsem ještě při studiu vedla daňovou evidenci mému prvnímu klientovi. Pracovní zkušenosti jsem získávala nejdříve formou částečného úvazku v zavedené pražské účetní kanceláři, ale odborně mě nejvíce obohatila až práce na pozici Asistent auditora, kam jsem na plný úvazek nastoupila ihned po zakončení studia na vysoké škole. Na této pozici jsem pracovala více než 5 let a nahlédla jsem tedy do chodu a zpracovávání účetnictví řady firem z různých oborů i velikostí, od několika zaměstnanců až po velké nadnárodní společnosti. Díky tomu jsem získala nadhled a také určitý cit pro daňové a účetní případy. Uvědomila jsem si především, jak důležité je pro majitele firem správně vedené účetnictví a individuální přístup. Nabyté znalosti jsem dále uplatnila a rozšiřovala jako vedoucí účetního oddělení zavedené kanceláře v Hradci Králové.

V mé profesní dráze si nevíce vážím dlouhodobých zkušeností a postupného odborného růstu včetně složení náročných zkoušek a zápisu do Komory daňových poradců České republiky. Vedle toho jsem schopna dotahovat věci do konce a nechybí mi pečlivost, tolik nutná v dnešní době legislativně přísně definovaných postihů v oblasti daňového práva.